Skład Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2019/2020

Przewodnicząca – Anna Borowicz klasa 5

Z-ca przewodniczącej – Marcin Gawron klasa 8

Skarbnik – Nikola Bręk klasa 5

Członkowie:
Emilia Dymna klasa 5
Julia Beszterda klasa 6
Natalia Nowak klasa 6
Nikodem Szeląg klasa 6
Karolina Niespodziana klasa 6
Zuzanna Szczepaniak klasa 6
Maja Górka klasa 6
Wiktor Kubiak klasa 6
Amelia Fręśko klasa 7
Nikola Mamet klasa 7
Dominika Andrzejewska klasa 8
Weronika Wojtkowiak klasa 8
Marcelina Dziurla klasa 8
Martyna Szober klasa 8
Angelika Szarawaga klasa 8
Hubert Gryska klasa 8
Błażej Boiński klasa 8
Jakub Borowicz klasa 8

Podejmowane działania:

  1. Wrzesień
    – zorganizowanie wyborów do SU
    – spotkanie organizacyjne – opracowanie planu pracy
  2. Październik
    – udział w uroczystości Pasowania na ucznia klasy I
    – obchody Dnia Edukacji Narodowej
  3. Listopad
    – uporządkowanie otoczenia przy tablicy poświęconej Powstańcom Wielkopolskim z okazji Narodowego Święta Niepodległości
    – udział w akcji “Szkoła pamięta”
    – uczestnictwo w obchodach Narodowego Święta Niepodległości w Buku
    – zorganizowanie Dyskoteki Andrzejkowej
    – konkurs na “Kompozycję jesienną”
    – spotkanie z tańcem
    – akcje charytatywne: “Zbiórka mydła i skarpet dla potrzebujących”
  4. Grudzień
    – Mikołajkowa niespodzianka dla uczniów
    – Szkolny kiermasz świąteczny
    – świąteczny wystrój szkoły
  5. Styczeń
    – udział w ogólnopolskiej akcji “Góra Grosza”
    – wiersze z okazji Dnia Babci i Dziadka
    – podsumowanie pracy SU po I semestrze
  6. Luty
    – zorganizowanie “Zabawy karnawałowo-walentynkowej”
    – konkurs plastyczny “Ozdobne serce”
    – zorganizowanie Poczty walentynkowej
  7. Marzec
    – obchody Dnia Kobiet
    – organizacja Pierwszego Dnia Wiosny
    – obchody Światowego Dnia Wody
  8. Kwiecień
    – Zielony dzień w naszej szkole z okazji Dnia Ziemi
    – obchody Dnia Czekolady
    Dzień Tańca
  9. Maj
    – przygotowanie gazetek poświęconych mamie
    – Dzień Praw Zwierząt
  10. Czerwiec
    – udział w organizacji Dnia Dziecka
    – pożegnanie klasy 8
    – zorganizowanie ogniska z okazji początku lata
    – podsumowanie pracy SU po II semestrze

Opiekun SU

Alicja Nowak